kamieniarstwo budowlane

Kamień naturalny w budownictwie

Szlachetny i niepowtarzalny charakter kamienia w pomieszczeniach mieszkalnych decyduje o ich niewątpliwym uroku i oryginalności. Zastosowanie kamienia w łazienkach, kuchni, salonach i pokojach dziennych jest wyznacznikiem elegancji, dobrego smaku. Pomieszczenia, w których zastosowano granit lub marmur stają się ekstrawaganckie i ekskluzywne świadcząc tym samym o ich właścicielach.

Granit budowlany

Właściwości granitu sprawiają, że jest on pożądanym materiałem przy wykończeniu wnętrz. Granit jest trwały i świetnie nadaje się jako okładzina na ściany i podłogę w łazience czy też kuchni. Wykorzystać go można jako materiał na blaty w łazience lub zabudowę wanny czy prysznica. Wykonuje się również granitowe parapety, granitowe blaty kuchenne, schody z granitu i kominki granitowe. Ze względu na swoja trwałość granit może być też używany na zewnątrz budynku jako materiał elewacyjny.

Marmur budowlany

Marmur z kolei jest materiałem, stosowanym i uważany za bardziej dekoracyjny z uwagi na fakt iż wachlarz dostępnych kolorów tego kamienia jest ogromny. Najczęściej stosowany w ekskluzywnie wykończonych łazienkach, na posadzkach i ścianach.

Wszystkich zdjęć w tej galerii: 107. Widok od: 1 do 24.

#

Admin Section Strona zgodna ze specyfikacją XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS! Nagrobki, Grobowce, Kamieniarstwo | ©2008 - 2018 All Rights Reserved. Design mycom VisualStudio.